Съпътстваща програма

8 ноември 2017 

Централно фоайе: 

14:00 ч.                  Официално откриване

 

Изложбена зала 4:

щанд В11:

10:00-16:00 ч.       Международен шампионат по пица

Организатор: Българска асоциация на пицарите

                              

Изложбена зала 6:

 

зона „GastronomiX”:

16:00 – 16:30 ч.     Официално откриване на кулинарен форум GastronomiX 2017

Организатор: Българска асоциация на професионалните готвачи и  
Gourmet Publishing

 

16:30 – 17:15 ч.     Пресконференция и брифинг за Bocuse d´Or

 

щанд В6:

10:00-18:00 ч.       Кулинарно състезание Unichef

Организатор: Unilever Food Solutions

 

Конгресен център, зала Панорамна, ет.7

 

12:30 -14:00 ч.       Шоколад и вино

 Организатор: Национален браншови съюз на хлебарите и  сладкарите и Национална лозаро-винарска камара, с подкрепата на Пуратос България

 

9 ноември 2017 

 

 

Централно фоайе:

10:00 - 11:30 ч.               Дегустация под мотото „Здрави и силни от малки“

Организатор: Съюза на преработвателите на плодове и зеленчуци

12:30 – 14:00 ч.     Награждаване на участниците в конкурс Приз Пак

Организатор: Списание Хранително-вкусова промишленост

 

17:00 – 18:00 ч.     Награждаване на участниците в конкурса „Златен медал с     диплом“

           

Изложбена зала 1:

щанд D1:

14:00-15:00 ч.      „СЕНЗОРЕН АНАЛИЗ – практическо ръководство за месо  и месни продукти, птиче месо и птичи продукти, яйца и яйчни продукти, риба и рибни продукти, месни и рибни консерви”

Организатор: Асоциацията на месопреработвателите в България съвместно с Лаборатория NSF Euro Consultants България

 

Изложбена зала 4:

 

щанд В11:

10:00 – 16:00 ч.  Международен шампионат по пица

Организатор: Българска асоциация на пицарите

 

Изложбена зала 6:

 

зона „GastronomiX”:

09:00 – 16:30 ч   Национална квалификация за най-престижното състезание за

професионални готвачи Bocuse d’Or

Организатор: Българска асоциация на професионалните готвачи

 

10:30  - 16:00 ч.   Кулинарен форум GastronomiX PRO

Организатор: Българска асоциация на професионалните готвачи и
Gourmet Publishing

Програма:

10:30 – 12:00 ч.    Ресторантите и обслужването - ретроспектива и бъдещи тенденции

Лектор: д-р Джон Дънинг

 12:30 – 14:30 ч.    Новата българска кухня със старите български продукти

Лектор: шеф Георги Бойковски

14:30 – 16:00 ч.    Идеи и техники за различни ястия и степени в менюто от едни и същи сезонни продукти

Лектор: шеф Светозар Георгиев

 

 

17:00 – 18:00 ч     Награждаване на победителите в състезанието Bocuse d’Or

 

щанд В6:

10:00-18:00 ч.     Кулинарно състезание Unichef

Организатор: Unilever Food Solutions

                       

Конгресен център, ет.1

 

Зала Витоша

16:00 - 19.00 ч.       Българо-румънски бизнес форум

Организатор: Изпълнителна агенция за насърчаване на малките и средните предприятия (ИАНМСП) 

  

Зала Пирин

11:00 - 12:00 ч.       Хранително-вкусовата промишленост в дигиталния век -  предимства и ползи от съвременните системи за управление

Организатор: Тим ВИЖЪН България ООД

Лектор: Александър Хаджидимитров

(Ръководител отдел Консултанти в Тим ВИЖЪН България ООД)

 

Зала Пирин

13:30 – 15:30 ч.      По пътя към Индустрия 4.0

Организатор: ЦСБ-Систем България ЕООД

Сдружение GS1 България

Зала Родопи

13:00 – 15:00 ч.    Семинар - Денят на Южноафриканския туризъм

Организатор: Южноафриканско посолство – София, България

 

Конгресен център, ет.2

 

Зала Вихрен

10:00 – 14:00 ч.    Българските биопродукти по време на българскотo председателство на Съвета на ЕС

Организатор: Българска асоциация биопродукти

 

Кръгла маса „По – справедливата и зелена търговия в големите супермаркети: какво е възможното бъдеще?“

Организатор:  Сдружение за устойчиви екологични решения АГРОЛИНК

Зала Мусала

 16:00 – 18:00 ч.   " Европейски пари за преработвателния сектор (ПРСР 4.2)". 

Организатор: Сибола, Сибанк и ОББ, Асоциация на месопреработвателите (АМБ);

 

10 ноември 2017 

 

 

Централно фоайе

10:00 – 16:30 ч.    Български Бариста Шампионат 2017

Организатор: Baristo University, част от Световния Еспресо Шампионат - Espresso Italiano Champion

 

Изложбена зала 1:

 

щанд D1:

14:00-15:00 ч.      „СЕНЗОРЕН АНАЛИЗ – практическо ръководство за месо  и месни продукти, птиче месо и птичи продукти, яйца и яйчни продукти, риба и рибни продукти, месни и рибни консерви”

Организатор: Асоциацията на месопреработвателите в България съвместно с Лаборатория NSF Euro Consultants България

 

Изложбена зала 6:

 

зона „GastronomiX”:

10:30 – 18:00 ч.   Кулинарeн форум GastronomiX PRO

Организатор: Българска асоциация на професионалните готвачи и Gourmet Publishing

 

Майсторски класове програма:

10:30 – 12:00 ч.     Вкусът на Холандия в дванайсет хапки

 Лектор: Ян Сминк и Марк Плахе

12:30 – 14:00 ч.     Авторски прочит на автентични ястия от дунавската  регионална кухня

 Лектор: Ивайло Димитров

14:30 – 16:00 ч.     Файн дайнинг техники

 Лектори: Милен Панев, Милен Златев и Владимир Тодоров

16:30 – 18:00 ч.    Трансформации: шоколад

  Лектори: Ради Стамболов и Боби Екзархов:

Продуктови демонстрации програма:

11:30 – 12:30 ч.      Délicieux, гъши дроб и патешки деликатеси

 Лектор: Димо Димов

 

13:30 – 14:30 ч.      Kikkoman, ВК Комерсиал

 Лектор: Петър Николов

 

15:30 – 16:30 ч.     Robusta, машини за сухо зреене на месо

  Лектор: Борислав Асенов

 

10:00 - 18:00 ч.    Кулинарно състезание Unichef

Организатор: Unilever Food Solutions

 

Конгресен център, ет.1

 

Зала Витоша

09:30 – 17:00 ч.   I НАЦИОНАЛНА КОНФЕРЕНЦИЯ SMARTOURISM.BG

 Организатор: ХВХ Консултинг ЕООД , член на СРЕДА груп

В партньорство с: Асоциацията на училищата по ресторантьорство и хотелиерство, Граждански институт и ProActivePersonnel

 

Програма:

09:30 – 10:00 ч.   Регистрация на участниците

10:00 – 10:15 ч.  Откриване на конференцията: Приветствие от организаторите, партньори, представители на партньори

10:15 – 10:45 ч.  Връчване на годишни награди SMARTOURISM.BG

с подкрепата на LightHouseGolfResort.com

 

10:45 – 13:00 ч.  Първи панел:

Интелигентно управление на човешките ресурси в туризма

Лектори: представители на държавни и общински институции,

училища, университети, туристическия бизнес, професионални организации

 

Панелна дискусия

14:30 – 17:00 ч.   Втори панел:

Иновативни и креативни модели и високи технологии в доброто

управление на туризма

Лектори: представители на държавни и общински институции,

училища, университети, туристическия бизнес, професионални организации

 

Зала Родопи

13:00 – 16:00 ч.   Конференция Kosher & Halal Certifications: a Passport to Export

Организатор: Greekexport/GR/, Halal Certificatio Services GmbH/CH/, Balkan Kosher /US/, Aliment lab /GR/, Inter Expo Center/BG/

 

Конгресен център, ет.2:

 

Зала Мусала  

09:30 – 10:00 ч.       Регистрацията на присъстващите

 

10:00 – 10:15 ч.       Официално откриване и поздрав от организаторите и партньорите

 

10:15 – 10:25 ч.       Поздрав от патрона на събитието

 

10:25 – 10:45 ч.       Опит, добри практики, предимства и цели на Държавната агенция за безопасност на храните

Лектор: Представител на БАСФН

 

10:45 – 11:15 ч.       Общи (рутинни) практики и важни етапи за внос в Съединените щати-

Лектор: Г-н Иво Константинов

 

11:15 – 11:30 ч.       Въвеждане и разяснение на FSMA

Лектор: Г-н Доменик Венециано

 

11:30 – 12:00 ч.       Митническите изисквания на САЩ за внос на стоки в САЩ

Лектор: Г-жа Дженифър Диаз

 

12:00 -12:30 ч.         FSVP (Foreign Supplier Verification Program) преглед

Г-н Доменик Венециано

 

12:30 - 13:00 ч.        Безопасност на храните и продуктите в САЩ и веригите за доставки

 

13:45 – 14:30 ч.       Изисквания на FDA за внос на храни в САЩ, процедури, съвети и срокове

Лектор: г-жа Дженифър Диас

 

14:30 – 15:00 ч.       Въпроси и отговори към всички оратори – хранителни компании

 

15.00 – 15.15 ч.       Възможности на веригата за доставки чрез пристанище Маями

 

15:15 – 16:00 ч.       Изисквания на FDA за внасяне на козметика в САЩ-процедури, съвети и срокове

Лектор: Г-жа Дженифър Диаз

 

16:00 – 16:30 ч.       Въпроси и отговори към всички оратори – козметични компании

11 ноември 2017 

 

Централно фоайе:

 

14:00 ч. Теглене на награди за посетители от анкетна карта

Награди, осигурени от Теchmart

Организатор: Интер Експо Център

Изложбена зала 1:  

щанд D1:

11:00-12:00 ч.      „СЕНЗОРЕН АНАЛИЗ – практическо ръководство за месо  и месни продукти, птиче месо и птичи продукти, яйца и яйчни продукти, риба и рибни продукти, месни и рибни консерви”

Организатор: Асоциацията на месопреработвателите в България съвместно с Лаборатория NSF Euro Consultants България

 

Изложбена зала 6:

 

зона „GastronomiX”:

10:00 – 15:30 ч.   WiFoфорум за вино и храна

Организатор: Българска асоциация на професионалните готвачи и Gourmet Publishing

 

10:00 – 12:00 ч.    Първа част

12:00 – 13:00 ч.    Обявяване на наградите на Метро в конкурса „Храната и градът“ 

13:30 – 15:30 ч.   Втора част

 

Конгресен център ет.1:

 

Зала Витоша

09:30 – 12:00 ч.     I НАЦИОНАЛНА КОНФЕРЕНЦИЯ SMARTOURISM.BG

Организатор: ХВХ Консултинг ЕООД , член на СРЕДА груп

 В партньорство с: Асоциацията на училищата по ресторантьорство    и хотелиерство, Граждански институт и ProActivePersonnel

 

09:30 – 11:30 ч.      Трети панел:

Интелигентно управление на туристическите дестинации – регионално развитие, архитектура, екология.

Лектори: представители на държавни и общински институции, училища, университети, туристическия бизнес, професионални  организации Панелна дискусия

11:30 – 12:00 ч.      ЗАКРИВАНЕ НА КОНФЕРЕНЦИЯТА