Кодова дума „бизнес“: над 23 000 професионалисти се събраха в София на Международните хранителни изложения
Събота, 15 ноември: Международните хранителни изложения продължават да завладяват столицата, Форум за женско здраве събира експерти
Изложенията за ХВП са важни, защото показват новите стандарти за високо качество; министър Георги Тахов откри Международните хранителни изложения

Автоматизирани решения за самообслужване в търговски обекти

ELTRADE SMART PAY. Това наименование носи иновативният автомат за самообслужване на ЕЛТРЕЙД, който компанията ще ни представи в зала 2, щанд А16.

ELTRADE SMART PAY е серия автомати на самообслужване в търговски обекти, които заместват касово работно място. Устройствата могат да се интегрират със софтуери за управление на продажбите и ERP системи. „Предлагаме различни модели“, поясняват от фирма ЕЛТРЕЙД.

Апаратите могат да се използват за:

– поръчки и плащания в ресторанти и заведения за бързо хранене,

– продажба на билети в СПА комплекси, увеселителни паркове, ски лифтове, музеи и др.,

– уедряване на монети в магазини за хранителни стоки,

– отчитане на сервитьори и на куриери при доставка на храни, 

– плащане на данъци и такси в общините,

– продажба на стоки и услуги в офис на фирма,

– плащане на такси на интернет доставчици, комунални услуги.